חיפוש

 

 
לדף הבית >>     כלכלה עסקים וקריירה >>

מה זה גוגל ביזנס וכיצד הרשת החברתית הזו יכולה לקדם את העסק שלכם

 

גוגל נותן לכם אתר בחינם. תנצלו את זה! להמשך קריאת הכתבה של ריקי אחדות, מנהלת פורום בתחום כתיבה ושיווק דיגיטלי, כנסו...

 

 

בגוגל ביזנס, כמו ברוב הרשתות החברתיות שמציעות קידום עסקי, יש תזכורות שנשלחות מדי פעם שמזמן לא פרסמתי פוסט חדש. ואם כבר לקחת אותי לגן ולהאכיל אותי בכפית, גוגל ביזנס מציעה דוגמאות לפוסטים (אם כבר הגעתם למקום שבו מעלים פוסט, אבל אין לכם מה לכתוב).

והנה אני מעתיקה לכאן את 3 הדוגמאות שנתנו וראו זה פלא: הן פשוטות. אין כאן קופירייטינג מהמם, מצחיק ושנון.. בקיצור "קופי וואו". יש כאן פוסטים קצרים, פשוטים, שמוסרים אינפורמציה ברורה ולעיתים זה כל מה שצריך:

דוגמה ראשונה

בוטיק הג’ינס נפתח היום (5–6 באוג׳ 2017)

אנחנו שמחים להודיע על הפתיחה החגיגית של Bash, בוטיק ג’ינס איכותי. הבוטיק פתוח עכשיו למבקרים, וכולם מוזמנים להתרשם מהאוסף היוקרתי שלנו ברחבה שבאזור בתי הקפה.

דוגמה שנייה

10% הנחה לרגל הקולקציה החדשה! בואו עוד היום כדי להתרשם מהצבעים החדשים ומהסגנונות האחרונים של קולקציית הקיץ, ותוכלו ליהנות מ-10% הנחה על כל רכישה. אפשר לראות את כל המוצרים שלנו באינטרנט, אבל ההנחה תקפה רק לרכישות בחנות.

דוגמה שלישית

לקראת החג הארכנו את שעות הפעילות שלנו, ואנחנו מזמינים אתכם לקפוץ לביקור אחרי העבודה ולקנות עוד כמה מתנות לחברים ולבני המשפחה. אנחנו פתוחים 7 שבעה ימים בשבוע עד 24 באפריל, ובשעות 18:00-‏23:00 תוכלו ליהנות מקניות באווירה רגועה יותר מחוץ לשעות העומס.

תתחילו לכתוב פשוט וברור. זוהי כתיבה שיווקית מצוינת!

יש לכם עוד שאלות לריקי אחדות - כתיבה ושיווק דיגיטלי? כנסו!

050-6202585 הפייסבוק שלי

 
 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים